HIV/AIDS Slovensko

Komunitné centrum HIV

Vznikom nášho prvého komunitného centra HIV/AIDS na Slovensku nastáva prelomový moment v boji proti HIV/AIDS na Slovensku.

Vznikom nášho prvého komunitného centra HIV/AIDS na Slovensku nastáva prelomový moment v boji proti HIV/AIDS na Slovensku.

Nachádzame sa na Pražskej 11 v Bratislave, poskytujeme bezpečné prostredie pre ľudí žijúcich s HIV a pre tých, ktorí by mohli prísť do kontaktu s touto problematikou vrátane širokej verejnosti. 
Naše komunitné centrum HIV v Bratislave má za cieľ poskytovať podporu pre jednotlivcov žijúcich s HIV, šíriť osvetu o tejto téme a zvyšovať povedomie o HIV a iných sexuálne prenosných ochoreniach.
Sme otvorení pre každého, ponúkame pomoc, poskytujeme prostredie na rozhovory, poradenstvo a príležitosť na oddych pri šálke kávy alebo čaju.
Organizujeme rôzne udalosti vrátane prednášok, podujatí, grilovačiek a iných akcií, ako naposledy besedu Otvorene o HIV a Chemsex. Máme v pláne komunitné večere s premietaním filmov na tému HIV a podobné aktivity. V našom komunitnom centre sa vždy niečo deje a radi ťa privítame, či už si tu na návšteve, aby si našiel/a podporu, zábavu alebo nové priateľstvá. K dispozícii je aj záhrada pre všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť a relaxovať.
Sme otvorení prevažne v popoludňajších hodinách, ale v prípade záujmu si treba naplánovať stretnutie, zavolať alebo napísať. Sme on-line na WhatsAppe, Instagrame, Facebooku a na našom telefónnom čísle.
Tešíme sa na tvoju návštevu v našom prvom komunitnom centre HIV/AIDS Slovensko a budeme radi, ak sa s nami podelíš o svoj názor a spätnú väzbu na naše centrum, či už na sociálnych sieťach alebo priamo tu.
Budeme radi, ak nás a naše centrum podporíte aj finančne na tomto odkaze.
Ďakujeme, že ste s nami a tešíme sa na  vás.
S úctou, HIV/AIDS Slovensko.
„Sme tu aj pre Teba“